مشاوره آنلاین واتساپ-تصویری 

لطفاً قبل از اقدام به درخواست مشاوره آنلاین متن زیر را با دقت مطالعه فرمائید:

هدف از مشاوره‌های گروه مطالعاتی و آموزشی تیپ شما:

مشاوره برای مواردی است که به افراد جهت شفافیت بیشتر موضوع، آگاهی و شناخت عمیق‌تر برای رشد و تصمیم‌گیری بهتر کمک کند. از آنجا که معتقدیم هر شخصی امکان رشد و قدرت تصمیم گیری و آزادی را دارد ما نمی‌توانیم تصمیماتی را به جای شما برای زندگی‌تان بگیریم ولی می‌توانیم قول دهیم  تا برای حل مسأله و ایجاد احساس انگیزه ایده‌ها و راهکارهای مفیدی برای پیشرفت شما ارائه دهیم.  

انواع دریافت مشاوره امن و مطمئن از طریق سایت تیپ شما:

۱- مشاوره آزاد:

این مشاوره به‌صورت حضوری برای افرادی که امکان حضور در دفتر کلینیک را دارند با هماهنگی قبلی و مشخص شدن نوع مسأله، انجام می‌شود.  

۲- مشاوره آنلاین:

این مشاوره دو نوع است، و شیوه اجرای آن غیر حضوری از طریق تلفن و ترجیجاً از طریق واتساپ (مشاوره امن) برای افرادی است که امکان حضور ندارند:

نوع اول:

رایگان است و صرفاً بابت ارسال آزمون و کمک به تعیین شخصیت اصلی انیاگرامی‌تان و یا هشت انرژی‌ دیگر انجام می‌شود. در خصوص نتیجه‌ی کلی آزمون خود و یا اگر محصولاتی که از سایت تیپ شما تهیه کرده‌اید نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید، می توانید از طریق شماره پشتیبانی تلگرامی ۰۹۱۲۴۷۵۵۱۲۸  سؤال خود را با ذکر نام، سن و شهر خود با ما در تماس باشید.  

نوع دوم:

این مشاوره و آموزش فردی، مناسب چه کسانی است؟ این مشاوره بیشتر مناسب افرادی است که در یک یا چند موضوع زیر مسأله و چالش دارند: استعدادیابی و انتخاب رشته تحصیلی استعدادیابی، تصمیم‌گیری و هدف‌گذاری شغلی برای اجرای ایده‌های بهتر افزایش اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس بیش از قبل / شفای درون (زیربنای تمام مشاوره‌ها و آموزش ها به‌عنوان فونداسیون اصلی اهداف و تغییرات) افزایش آرامش جسمانی و ذهنی، مدیتیشن و هیپنوتیزم (کنترل استرس) /شفای کودک درون و.. برای روابط و آشنایی قبل از ازدواج و تصمیم‌گیری برای انتخاب همسر استعدادپروری کودکان و سبک شخصیتی و تربیتی مناسب کودک‌تان (مشاوره آنلاین مخصوص کودکان بعد از تعیین تیپ شخصیتی فرزندتان، صورت می‌گیرد)   اگر موضوع شما خارج از این فهرست است ابتدا مسأله خود را به‌طور شفاف با ما از طریق پشتیبانی تلگرامی در میان بگذارید. شیوه مشاوره آنلاین نوع دوم از طریق واتساپ به‌صورت صوتی و یا تصویری، بعد از رزرو اتاق مشاوره آنلاین می‌باشد.   آیا مشاوره آنلاین در گروه تیپ شما اعم از مشاوره ازدواج و روابط یا رابطه بین والدین و فرزندان می‌تواند مفید باشد؟ از آن‌جا که ما در مشاوره‌های آنلاین، بازخوردهای مثبت افراد زیادی را دریافت کرده‌ایم و با توجه به شرایط سخت فعلی کرونا، هزینه‌های رفت و آمد، هزینه‌های زمانی و معطلی‌ها و… تمام تلاش‌مان این است تا امکان ارتباطی آسان و مشاوره امن را با دوستان گرانقدر فراهم کنیم. برای عزیزانی که بشدت اصرار دارند از مشاوره حضوری و چهره به چهره برخودار باشند، شاید مشاوره آنلاین ازدواج مناسب نباشد، ولی قول می‌دهیم تا امکان ارتباط تصویری امن (شبیه ارتباط حضوری در کلینیک) و یا صوتی با همان کیفیت حضوری برگزار شود. از اطمینان شما سپاسگزاریم.♥ لطفاً بعد از پر کردن فرم زیر و قطعی کردن رزرو خود، از طریق شماره پشتیبانی تلگرامی ۰۹۱۲۴۷۵۵۱۲۸ به ما پیام دهید.  

رزرو اتاق مشاوره آنلاین

 • مسأله‌ی اصلی خود را به‌طور کاملا دقیق به اختصار اشاره کنید و انتظاری که از ما دارید را بنویسید. ما متعهد می‌شویم تمام اطلاعات شخصی شما، صرفاً بابت تسریع در حل مسأله است و کاملا محرمانه باقی خواهد ماند.
 • قیمت: 90,000 تومان
  برای دریافت مشاوره پلن A عدد 1 و در صورت درخواست پلن B عدد 4 را داخل کادر تعداد وارد کنید.

 

معمولا مسأله افراد نیاز به حداقل یک دوره زمانی یک‌ماهه دارد و در قالب پلن B قرار می‌گیرد. برای دریافت مشاوره پلن B عدد ۴ و در صورت درخواست پلن A عدد ۱ را داخل کادر تعداد وارد کنید.

دوست داری بیشتر با مهدی رجبی آشنا بشی؟

 • مشاورِ روانشناس، سخنران، نویسنده، متخصص شخصیت‌شناسی، هیپنوتیزم درمانگر و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران
 • مؤسس و مدیر سایت تیپ شما -گروه مطالعاتی وآموزشی تیپ شما- سایت تخصصی انیاگرام برای کشف رسالت شخصی، تقویت عزت‌نفس و معنویت درمانی در همه حوزه‌های زندگی
 • نویسنده کتاب کسب‌وکار مادام‌العمر
 • کارشناس دادگستری (مشاوره ازدواج و طلاق)
 • ارائه مشاوره و کمک به دانش‌آموزان و شاغلان طی ۱۰ سال گذشته حضوری و آنلاین
 • مدرس کارگا‌ه‌های کاملا عملی و دوره‌های رشد شخصی و ارتباطی طی ۱۲ سال گذشته
 • برگزارکننده سمینارهای آموزشی در مدارس، شرکت‌ها و مؤسسات
 • طراح و تولیدکننده محصولات انیاگرام از مقدماتی تا پیشرفته
 • سخنرانی در ارگان‌های دولتی مثل استانداری…
 • و…