enneagram test

برای دریافت آزمون، ایمیل خود را وارد کنید

تست انیاگرام و تعیین تیپ شخصیتی برای چه منظوری است و چه کاری باید انجام داد؟

برای این که بدانید بطور غالب از کدام انرژی در موقعیت های مختلف زندگی مانند کار، روابط، مسائل مالی و تصمیم گیری های خود استفاده می کنید می توانید برای دریافت تست انیاگرام و مصاحبه مشاوره ای رایگان، برای تشخیص انرژی غالب تان به شماره ۰۹۱۲۴۷۵۵۱۲۸ در تلگرام مشخصات خود را به همراه نام، نام خانوادگی، سن و شهر خود به ترتیب ارسال کنید.

بعد از تست انیاگرام:

بعد از اینکه انرژی غالب روانی یا همان تیپ غالب شخصیت انیاگرامی شما را فهمیدیم می‌توان از این اطلاعات در موارد متعددی، راحت‌تر استفاده کرد:

دوره رایگان (بازسازی عزت نفس)

(مشاوره فردی-اتاق مشاوره آنلاین)

تمرکز بر دوره مقدماتی انیاگرام به نام (انرژی‌های ۹ گانه سطح یک انیاگرام)

تمرکز و به‌کارگیری مفاهیم دوره پیشرفته انیاگرام به نام (سه تیپ فرعی در روابط-سطح دو انیاگرام)

(چگونه در دو جلسه ارتباط شخصیت کسی را بدون مشاور بشناسیم؟)


 

چرا آزمون (تست انیاگرام) را مانند اغلب تستها به‌صورت آنلاین قرار نداده‌ایم؟

از آنجا که اعتقاد به دقت بیشتر و نتیجه گیری بهتر و سالم تر برای پاسخ های آزمون داریم و قصد داریم کمک دقیق تر و مؤثرتری به شما ارائه دهیم نیاز داریم تا پاسخ های کتبی شما را به همراه مصاحبه مشاوره ای در کوتاه ترین زمان ممکن، مورد بررسی قرار دهیم.

چرا این خدمت رایگان است؟

برای این سؤال دو پاسخ وجود دارد:

۱- رایگان بودن به معنی بی ارزش بودن آن نیست، چرا که در حال حاضر کسب‌وکارها و سازمان های حرفه ای، درمانگران و یا مشاوران برای کمک مؤثر به مراجعان خود برای حل مسائل شخصی و یا انتخاب همسر و یا بهبود کیفیت رابطه، اقدام به گرفتن تست ها و یا آزمون هایی می کنند که هیچ کدام رایگان نیست. اغلب اوقات تشخیص، بخش مهم و اساس درمان هر مسأله ای است.

به احتمال زیاد شما یا یکی از اعضای خانواده‌تان حداقل یک‌بار به مطب دکتر برای ویزیت و یا شاید به آزمایشگاه برای گرفتن تست و آزمایش مراجعه کرده‌اید. بنابراین نیازی نیست تا دقیقا هزینه همان یک‌باری که پرداخت می‌کنید را بیان کنیم. ولی لازم است بدانیم تا آزمون انیاگرام و ارزیابی روانی دانشی همیشگی است که به وسیله آن در تمام طول عمر می‌توانیم تغییرات مثبت یا منفی خود را در تمام جنبه‌ها مورد استفاده عملی قرار دهیم.

 

آزمایش پزشکی

۲- ولی چرا ما این کار را رایگان انجام می دهیم؟ چون معتقدیم شروع راه خودشناسی بر پایه شناخت اولیه نوع انرژی غالب روانی می باشد و مدل انیاگرام به ما در تشخیص این انرژی بسیار کمک می کند و در مؤثر بودن آن هیچ شکی نداریم تا به شما در مرحله اول مسیر خودشناسی کمک کند. ما می دانیم که طی کردن مسیر خودشناسی به حوصله نیاز دارد و کسی که  در این راه قدم می گذارد مسیر طولانی ولی لذت بخشی را در پیش رو دارد.

قیمت واقعی تشخیص و ارزیابی تیپ اصلی انیاگرامی چقدر است؟

اگر قرار بود تست انیاگرام بطور حضوری و با مصاحبه انجام می شد، سرمایه گذاری آن بیش از ۱۲۰ هزار تومان بود!