گروه مطالعاتی و آموزشی تیپ شما

سایت تیپ شما به مدیریت مهدی رجبی – مشاور روانشناس، مدرس و نویسنده – به افراد کمک خواهد کرد تا با سیستم پویا و کاربردی تیپ‌های شخصیتی نُه گانه اِنیاگرام:

۱- استعدادهای خود را بهتر درک کرده و با هدفگذاری مناسب آنها را دنبال کنند.

۲- عزت‌نفس و اعتماد‌بنفس خود را به‌عنوان بنیادی‌ترین دلیل همه پیشرفت‌ها در زندگی به سطح بالاتری افزایش دهند.

۳- در کسب‌وکار خود عملکرد بهتری داشته و پیشرفت و رضایت را احساس کنند.

۴- روابط عاطفی و حرفه‌ای خود را هوشمندانه‌تر انتخاب کرده و از قابلیت‌های ارتباطی خود بهره‌مند شوند.

۵- فرزندان سالم، شاد و با اعتمادبنفس پرورش دهند.

۷- آرامش و زندگی با معنایی را بیشتر احساس کنند.

۸- و در نهایت انسان بهتر و دوست‌داشتنی‌تری برای خود و دیگران باشند.

ما می‌خواهیم تا همواره جدید‌ترین و کاملترین دانش را در حوزه اِنیاگرام از طریق سایت تیپ شما در اختیارتان قرار دهیم ولی می‌دانیم که برای خدمت‌رسانی بهتر به کمک و ایده‌های شما نیاز داریم.

اگر پیشنهادی دارید لطفاً با ما تماس بگیرید:

تجربه ما

آموزش - ۱۲ سال
85%
مشاوره - ۸ سال
70%
مطالعات علمی و تخصصی - ۷ سال
60%

ما چه کار می‌کنیم؟

ما می‌خواهیم تا همواره جدیدترین و کامل‌ترین دانش را در حوزه اِنیاگرام -علم انرژی‌های روانی ۹گانه- از طریق سایت تیپ شما در اختیارتان قرار دهیم تا احساس بهتری در مورد روابط، کسب‌وکار و بدن خود داشته باشید.

مارا بیشتر بشناسید!

ساده ولی رؤیایی!

وقتی ۱۸ ساله بودم، در یک مصاحبه تلویزیونی بین المللی شرکت کرده بودم. از من سؤال شد اگر قرار بود برایت آرزویی برآورده شود چه آرزویی می کردی؟ در آن زمان پاسخ به این سؤال برایم کمی سخت بود و از آن جایی که تازه مسیر خودشناسی را شروع کرده بودم و فهمیده بودم که می توانم مسیر ارزش ها و استعدادهایم را شناسایی و دنبال کنم، بعد از یک لحظه سکوت و توجه به درونم جواب دادم:
«با همه وجود دلم می خواهد این پیام را به همه افراد علاقه مند جوان و نوجوان ایرانی در سراسر جهان برسانم که کسی در دنیا جای شما را اشغال نکرده و شما جای درست خودت هستی، و قرار بوده که اینجا باشی! مسیر ارزش ها، استعدادها و باطنت را پیدا و دنبال کن.»

این مسیر باعث شد علی رغم این که فردی بسیار خجالتی و درونگرا بودم در سن ۲۱ سالگی اولین تجربه سخنرانی رسمی خود در خانه صنعت و معدن استان تهران را با هیجان زیاد ولی خوشایند، کسب کنم.

هر کسی برای کاری ساخته شده است که دنیا می تواند از وجودش بهره مند شود. در این صورت احساس نیاز ما به حسادت ورزیدن و یا آرزوی اینکه ایکاش جای کس دیگری را بتوانیم بگیریم از بین می رود.

و بعدها فهمیدم تیپ شما همان بنایی است که آن روز کلنگش را زده بودم!

مهدی رجبی