کتاب کسب‌ و کار مادام‌ العمر 

«چگونه استعداد و مأموریت شغلی خود را بشناسیم و به‌طور دائم در آن پیشرفت کنیم؟»        کسب و کار مادام العمر

نویسنده: مهدی رجبی

فرمت کتاب: رقعی – ۲۱۶ صفحه

 سال انتشار: ۱۳۹۹
شابک: ۸-۵۸-۷۱۵۸-۶۲۲-۹۷۸

قیمت: ۳۹ هزار تومان

برای دریافت کتاب، ایمیل خود را وارد کنید

کتاب کسب‌‌ و کار مادام‌ العمر به چه منظوری نوشته شده و چه فایده‌ای دارد؟

مسأله‌ای که در حیطه‌ی شغلی و یا تصمیم‌گیری‌های شخصی برای پیشرفت خود با آن خیلی زیاد روبرو شدم این بود که مسیر رشد من کدام طرف است؟ روی چه کسب و کاری به‌عنوان کسب و کار مادام العمر می‌توانم حساب باز کنم؟! این موضوع نه تنها چالش من، بلکه وقتی به واسطه کارم افراد زیادی را دیدم، این جزو پرچالش‌ترین موضوعاتی بود که با آن برخورد کردم. افراد زیادی را در جامعه دیده‌ام که یا معیارهای موفقی برای انتخاب شغل و رشته تحصیلی ندارند، یا در کار فعلی خود سردرگم، پریشان و پشیمانند یا به خاطر کمبود عزت نفس و اعتماد به نفس‌شان خود را بیش از حد به سختی و تقلا می‌اندازند! ایده کتاب کسب و کار مادام العمر از این‌جا آغاز شد…

خیلی تمایل داشتم این ایده را با دیگران به اشتراک بگذارم که اولاً روشی منحصربه‌فرد برای پیشرفت و تغییر شخص شما وجود دارد، دوماً به وسیله این روش می‌توانی و باید برای خودت یک کار اساسی و ماندگار انجام دهی. به‌عبارتی سرمایه‌گذاری‌هایی که روی خود انجام می‌دهی باید برای یک عمر سودمند باشد.

ایده کتاب کسب و کار مادام العمر با مدل شخصیت‌شناسی انیاگرام (انرژی ‌تیپ‌های شخصیتی ۹ گانه) :

کتاب کسب‌ و کار مادام‌ العمر، ایده‌ای است که به واسطه مدل اِنیاگرام راهنمایی علمی و عملی است تا با مطالعه چندباره آن هم بتوانی به استعداد‌ها، آرزوها و مأموریت حقیقی خود پی ببری، هم با شناخت عمیق انرژی‌های قوی‌تر خود راهی برای سعادت و پیشرفتت پیدا کنی.

در هر شغل و کسب‌وکاری که باشی برای بازبینی نگرش‌های تیپ شخصیتی خود که پایه و اساسِ تأثیرگذاری در تصمیمات شما است فرصت داری.

کتاب کسب‌ و کار مادام‌ العمر درمورد نگرش‌های عمیق شخصیتت با شما صحبت می‌کند که در ناخودآگاهت نفوذ کرده و اتفاقات روزانه و در نهایت سرنوشت شما را در مسائل شخصی و کاری می‌سازد!

یکی از دیدگاه‌هایی که در کتاب کسب‌ و کار مادام‌ العمر به آن پرداخته شده، نگرشی است که اعتماد‌به‌نفس و عزت‌نفس هر کسی را با دیگری متمایز می‌کند پس سبک پرورش هرکدام با دیگری متفاوت است.

به‌طور خلاصه باید بگویم که ایده من در کتاب کسب‌ و کار مادام‌ العمر دوری از اشتباهات فراوان و رایج فاجعه‌آمیز بسیاری از کارجویان جامعه در انتخاب شغل و رشته تحصیلی، سبک فکری و تصمیم‌گیری کارمندان، فروشنده‌ها و حتی صاحبان کسب‌وکارهای کوچک است!

ما می‌خواهیم با این روش، به دانش و بینشی حقیقی و دائمی برسید تا استاد مادام‌ العمر کار خود باشید.

 کتاب کسب و کار مادام‌ العمر به چه افرادی کمک می‌کند؟

دسته‌بندی افراد در کتاب کسب و کار مادام العمر که شاید شما هم جزو یکی از گروه‌های زیر باشید:

 • اشخاصی که بیکارند و دنبال استخدام شدن یا راه اندازی کسب و کار شخصی هستند.
 • کسانی که فارغ‌التحصیل شدند و یا دانشجو هستند و می‌خواهند از فرصت دانشجویی برای شناخت عمیق خود هدفگذاری بهتر شغلی داشته باشند.
 • افرادی که شاغلند ولی اغلب اوقات احساس رضایت از جنس کار و محیط کسب‌وکار خود ندارند و تمایل زیادی برای تغییر و تحول در وضعیت کاری خود دارند.
 • نوجوانانی که می‌خواهند طرح و مأموریت حقیقی زندگی و استعدادهای خود را بهتر درک کنند و از الآن تصمیمات جدی‌تر و هوشمندانه‌تری برای زندگی شخصی و شغلی خود بگیرند.
 • افرادی‌که فکر می‌کنند دچار کمبود اعتماد‌به‌نفس و عزت‌نفس کافی برای رسیدن به اهداف شخصی و شغلی خود هستند و یا خود را با دیگران مقایسه می‌کنند و احساس حسادت، ناامیدی، قیاس و بی هدفی می‌کنند و به دنبال کسب امید و انرژی بیشتر هستند.
 • و هر شخصی که در کاری مشغول است ولی می‌خواهد پیشرفت بیشتر با زحمت کمتر را در کسب‌وکار خود تجربه کند و شخصیت خود را گسترش دهد.
 • کتاب کسب و کار مادام العمر با اقتدار غذای افراد گروه‌های بالا را تأمین و هضم می‌کند!

دوست دارید با مهدی رجبی بیشتر آشنا شوید؟

 • مشاورِ روانشناس، سخنران، نویسنده، متخصص شخصیت‌شناسی، هیپنوتیزم درمانگر و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران
 • مؤسس و مدیر سایت تیپ شما -گروه مطالعاتی وآموزشی تیپ شما- سایت تخصصی انیاگرام برای کشف رسالت شخصی، بازسازی عزت‌نفس و معنویت درمانی در همه حوزه‌های زندگی
 • نویسنده کتاب کسب‌ و کار مادام‌ العمر
 • ارائه مشاوره و کمک به دانش‌آموزان و شاغلان طی ۱۰ سال گذشته حضوری و آنلاین
 • مدرس کارگا‌ه‌های کاملا عملی و دوره‌های رشد شخصی و ارتباطی طی ۱۲ سال گذشته
 • برگزارکننده سمینارهای آموزشی در مدارس، شرکت‌ها و مؤسسات
 • طراح و تولیدکننده محصولات انیاگرام از مقدماتی تا پیشرفته
 • سخنرانی در ارگان‌های دولتی مثل استانداری…
 • و…

سرفصل‌های کتاب کسب‌ و کار مادام‌ العمر