عزت نفس و اعتماد به نفس

۹درس رایگان بازسازی عزت‌نفس

دوست گرانقدر من، اجازه بده داستانی واقعی از بازسازی عزت نفس و افزایش اعتماد به نفس برایت تعریف کنم:

طی تجربه‌ی سفری لذت بخش و هیجان انگیز که از لذت دریا و جنگل باهم برخوردار بودم، موقعیتی دست داد تا بدون برنامه‌ریزی قبلی، به استقبال طعم و مزه‌ی هیجان، مقداری ترس، آزادی به اندازه کافی و یک بشقاب لذت بروم. آن ظهر تابستانی وقتی در موقعیت ورزش هیجان‌انگیز زیپ‌لاین قرار گرفتم دو ذهنیت کاملا متفاوت در سرم ایجاد شد.

ذهنیتی که به من نهیب می‌زد: نرو، سخته، اگه اون بالا تپش قلب بگیری و نتونی تحمل کنی چی؟ ذهنیت دیگر وجودم می‌گفت: برو، این یک فرصته دیوونه! موقعیت خوبیه برای اینکه بتونی جسارت خودت را نشان دهی، فکر کن بعد از اینکه بری چه حس افتخار و اعتماد به نفسی پیدا می کنی ولی اگه نری از این‌که ضعف نشان دادی دلگیر می‌شوی و خودت را سرزنش می‌کنی و…، از طرفی می‌دانستم که این تجربه به ارضا شدن و نشاط روحم منجر می‌شود و حرکتی ضروری در مسیر رشد تیپ شخصیتم است. پس من تصمیم گرفتم هم هیجانم را ارضا کنم هم بازسازی عزت نفسم را در پیش بگیرم.

تجربه‌ی دوم از بازسازی عزت نفس:

بلافاصله بعد از آن تجربه، به سمت پاراگلایدر رفتم و تصمیم گرفتم این بار به‌طور جدی‌تر خودم را محک بزنم. پرواز در آسمان، روی آب‌های دریا، بالا رو نگاه می‌کردم، سقف بی انتهای  آسمان آبی، پایین را می‌دیدم دریای وسیع، چقدر همه کس و همه چیز در این جهان کوچک شده بود. هیجان و ترس خاصی داشت. ولی حس خوبی بود که اون بالا فقط خودم، فضا و تهی بودن را حس می‌کردم. آن‌جا خیلی از خاطرات فراموش می‌شوند و بیشتر از هر زمانی لحظه را حس می‌کردم.

چه قدر خوب بود چه تجربه‌ی لذت بخش و هیجان انگیزی. البته با ترس بیشتر از قبل. اینجا احساس ارزشمندی درونی، بازسازی عزت نفس و اعتماد به نفس بیشتری کرده بودم. من تمام این کارها را با آگاهی برای تقویت انرژی تیپ هفت (لذت‌طلبی) انجام دادم.

ساختن فونداسیون عزت نفس:

فونداسیون محکم برای راه اندازی کسب و کارت و روابطی در شأن خود یا هر شرایط دیگری که خواهان آن هستی، ارزیابی و تقویت احساس ارزشمندی است. این احساس به شما اعتماد به نفس کافی را می‌دهد، چرا که عزت نفس یک خودپنداره و تصویر ذهنی است که همیشه و همه جا با خود حمل می کنی!

آن تصویر ذهنی به شما دستور می دهد که چه فکری، چه احساسی و چه رفتاری داشته باشی. این‌که چه تصمیمی در مواقع مختلف بگیری. این‌که چطور بیشتر لذت ببری و رشد را در هر کاری تجربه کنی. این‌که معنای واقعی کسب و کارت، رشته تحصیلی، روابط و یا هر شرایط دیگرت را عمیقتر درک کنی. همه و همه بستگی به میزان قدرت و استحکام عزت نفست است. آن چیزی که باعث افزایش اعتماد به نفس و بازسازی عزت نفست می‌شود.

به همین دلیل تلاش برای یادگیری ۹ قدم پایه که به ما در ساختن این فونداسیون کمک می کند به‌طور قطع آموزش بسیار گران‌بها و مناسبی می تواند باشد.

ما می خواهیم در ۹ درس بازسازی عزت نفس، ارتعاش رهاسازی را شروع کنیم.

رهاسازی یعنی چه و از چه چیزی لازم است رها شویم؟

رها سازی یعنی رها کردن تمام آن‌ چیزهایی که مثل قفل و زنجیر به آن وصل شده‌ای و مانع از احساس آزادی هستند. نقاب‌هایی که اجازه‌ی استفاده از استعدادها و نعمت‌ها را نمی‌دهند! به محض آن‌که خود را از آن‌ها آزاد و رها کنی؛ توان و استعداد، آرامش، شادمانی و حس سبک‌بالی درونت شکوفا می‌شود و باعث می‌شود نه تنها از درون احساس شعف و شادی بیشتر بلکه در محیط اطراف هم احساس پیشرفت در کار و روابط خود را تجربه کنی. بازسازی عزت نفس آن‌هم به طور اساسی راه حل این مسأله است.

شروع سفر هیجان انگیز و تأمل‌برانگیز خودشناسی:

این جا نقطه‌ی شروع سوار شدن بر نیروی اعتمادبه‌نفس و عزت نفس است. مهمترین مهارتی که به ما در تقویت نیروی فونداسیون عزت نفس کمک می کند. بعضی از شما ممکن است بگوئید که دیگر دیر شده و تمام بلاها در کودکی سرمان آمده و… نگران نباشید من درک می‌کنم، بیش از ۸۶ درصد افراد فوق موفق در هر عرصه‌ای، از خانواده‌های ناکارآمد و شرایط نامساعد بیرون آمده‌اند. این یعنی شما هم می‌توانی علی رغم گذشته خود آینده‌ای متمایز را تجربه کنی.

این‌جا ایستگاه مبدأ برای بازسازی عزت نفس و افزایش اعتماد به نفس است. عزت نفسی که پایه‌هایش سست است و ما می‌خواهیم آن را بازسازی کنیم و فونداسیونش را تقویت کنیم.

ما می خواهیم با بازسازی عزت نفس  رنج هایت را رها کنی و از آن‌ها دست بکشی. این باور را تقویت نکنید که در قالب جمله‌ی معروف بعضی‌ها می‌گویند که: من می‌خواهم رها کنم، رنج‌ها من را ول نمی‌کنند! 

دوباره می‌توانی به منبع اصلی و مقدس خود همان جایی که اهلیت، اصالت و هویت حقیقی شما را مشخص می کند وصل شوی. این یعنی بازسازی عزت نفس. همان جایی که هیچی در آن نیست و آن نیروی صفر در مرکز اِنیاگرام است تا احساس رهایی و آزادی واقعی را تجربه کنی.

پس شما را به گوش دادن ۹ درس بازسازی عزت نفس که شما را به طور شخصی با روانت آشنا می‌کند دعوت می‌کنم.


دو نکته مهم:

۱- کلاس صوتی بازسازی عزت نفس به‌طور خصوصی فقط به مدت محدودی در سایت، به‌صورت رایگان وجود دارد.

۲- ۹ درس رایگان بازسازی عزت نفس، برای تمام تیپ های شخصیتی به ترتیب آماده شده و بهتر است حتماً در طی ۹ هفته به نُه عامل بازدارنده گوش داده و هر هفته تمرینات یک درس آن را دنبال کنید.

قیمت محصول: ۹۹۰۰۰ تومان
برای مدت محدود رایگان!

برای دریافت کتاب، ایمیل خود را وارد کنید

هدیه دوم:

تشخیص و تفسیر تیپ شخصیتی غالب شما به‌طور خاص

۱- کافیه آزمون جامع اِنیاگرام را درخواست کنی تا ارسال شود.

۲- طبق دستورالعمل آن‌را انجام بده.

۳- برای ما تصویر نتیجه‌ی آن را ارسال کن.

۴- انرژی روانی غالب و غیر غالب شخصیتی شما را با کمک خود شما خواهیم گفت.

۵- در صورت تمایل، تفسیری کلی از انرژی غالب به شما ارائه می‌دهیم.

راستی همه این خدمات از طریق شماره ۰۹۱۲۴۷۵۵۱۲۸ در تلگرام با معرفی نام، نام خانوادگی و سن انجام می‌گیرد.